سه شنبه ۱۴۰۳/۰۳/۰۸

  درباره ما

ارائه‌ فناوری‌ ها و خدمات نوین و البته با قابلیت استفاده‌ آسان برای کسب‌ وکارها ، یکی از عمده ترین اهدافی است که در مجموعه انیاک دنبال می‌شود. ما سعی داریم که مشتریان ما بتوانند خدمات مورد نیاز خود را به راحترین شکل ممکن و با مدل اقتصادی قابل قبول برای هر صنعت و رشته از طریق سرویس ها و بستر های ایجاد شده توسط تیم های متخصص در حوزه توسعه کسب و کارهای نوین ، در بستر های ابر الکترونیکی ، سرویس های مرکزی با امنیت و رعایت حریم داده‌ ها ارائه نمائیم.

راهکارهایی که از سوی تیم فن آوا وب ارائه میگردد در مسیر زندگی مدرن شهروندان و امور روزمره آنان قرار دارد، از سرویسهای B2B، B2C و B2G گرفته تا اینترنت اشیاء ، ما به دقت به هویت سنجی افراد، تراکنش‌ ها و اشیاء می پردازیم و بستر های جمع آوری و مدیریت داده‌ ها را جهت ارائه سرویس های هوشمند و پردازش شده و با ایجاد سرویس های ارزش‌ افزوده ارائه می دهیم به گونه‌ای که مشتریان ما با قرار گرفتن در شبکه عظیم مشتریان فن آوا وب بتوانند خدمات اکترونیکی و ایمنی را در اختیار مشتریان خود قرار دهند.

تخصص ما مطالعه نیازمندی بازار و ارائه‌ی سرویسهای پایه ای و ارزش افزوده میباشد


تجربه‌ی فن آوا وب در حوزه‌ پرداخت الکترونیک و شناسایی و هویت سنجی خودکار باعث ارزش آفرینی برای کسب‌ وکارها، فعالین حوزه مالی از جمله بانک‌ ها ، پروژه های ملی و نهاد های حکومتی و دولتی است ، چرا که راهکارهای مبتنی بر فناوری‌ های مدرن و متناسب را پیش روی آنها قرار می‌دهد.

راهکارها و خدماتی انعطاف‌پذیر در حوزه‌ فناوری‌ اطلاعات با بهره‌گیری از کارکنان آزموده و مجرب


در بازار فناوری‌ های اطلاعات و ارتباطات ایران، بدون شک تیم فن آوا وب بعنوان یکی از شرکت‌ های خدماتی پیشرو در حوزه‌ ادغام سیستم‌ ها و خدمات میدانی سهم و نقش بسزایی دارد به گونه‌ای که با همکاری بیش از 400 کارمند مجرب و متخصص و در غالب هلدینگ فن آوا وب که بنیان‌ گذار فناوری‌ های این شرکت می‌ باشد فعالیت‌ های خود را پیش روی همگان قرار داده است.
اشتراک گذاری :