چهارشنبه ۱۴۰۳/۰۵/۰۳

  قوانین و مقررات

از نظر حقوقی در معاملات، سایت فن آوا وب ، به عنوان فروشنده و کاربر اینترنتی سفارش دهنده به عنوان خریدار تلقی می شوند. فروش کالا بر مبنای نوع و مقداری صورت می گیرد که کاربر سفارش دهنده آنرا در سایت فن آوا وب درج نموده است.

ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق فهرست قیمت سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها و عوارض فروش خواهد بود. تنها مبلغی که در موارد معین به قیمت کالا اضافه می شود، هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود. مکان تحویل کالا توسط مشتری سفارش دهنده در سایت درج شده و فن آوا وب به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاست‌های معین ارسال کالا، سفارش را در آن مکان تحویل دهد. در صورت عدم حضور سفارش دهنده در مکان تعیین شده، فن آوا وب هزینه های مربوطه را از خریدار طلب خواهد نمود.

هر گونه نقص و یا عیب فنی بایستی در لحظه تحویل سفارش به متصدی تحویل کالا اعلام و کالا مرجوع گردد.
خریدار موظف است مبلغ سفارش را هنگام خرید بپردازد. (از طریق درگاه بانکی)
در صورت بروز اختلاف بین طرفین، دادگاه رسیدگی به جرایم رایانه ای تهران محل عقد صالح میباشد.
کلیه فرم ها و مدارک لازم جهت درخواست پذیرندگی باید توسط خریدار تکمیل و در سایت بارگذاری شود.
دستگاه پس از احراز هویت درخواست کننده از طریق شرکت PSP طرف قرارداد و در صورتیکه جزو لیست پذیرندگان پر خطر شرکت شاپرک نباشد، فعال و به آدرس اعلام شده در سایت ارسال می گردد و در غیر اینصورت وجه پرداختی به درخواست کننده عودت می گردد.

مالکیت معنوی

کلیه عناصر موجود در این وب سایت، شامل اطلاعات، اسناد، تولیدات، لوگوها، گرافیک، تصاویر و خدمات، کلاً متعلق به رشکت فن آوا وب میباشد و هیچ شخص حقیقی و حقوقی بدون اجازه کتبی صاحب عناصر مذکور سایت فن آوا وب ، اجازه کپی کردن، توزیع، نشر مجدد، واگذاری (Download) نمایش، ارسال و انتقال آنها را ندارد.

استفاده از خدمات سایت

به محض پذیرش عضویت شما در سایت فن آوا وب، عضویت شما بیانگر پذیرش کلیه ضوابط و مقررات سایت بوده و متعهد هستید به این ضوابط احترام گذاشته و آنها را رعایت کنید.
اشتراک گذاری :